هماوردگاه

آموزش آنلاین زبان آلمانی ویژه مهاجرت

پردیس‌فناوری‌کیش – دپارتمان زبان‌های خارجی ؛

زبان آلمانی (Deutsch) یک زبان اروپاییست که بیشتر در مناطق مرکزی اروپا مورد استفاده قرار می‌گیرد . این زبان به طور گسترده و به صورت رسمی در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، بخش های شمالی ایتالیا و لیختن اشتاین صحبت می‌شود . این زبان همچنین یکی از زبان‌های رسمی (اما نه زبان اکثریت) در کشورهای لوکزامبورگ و بلژیک است. آلمانی از نظر ریشه شباهت و نزدیکی زیادی با زبان‌های هلندی و انگلیسی دارد.

آموزش آنلاین زبان آلمانی

زبان آلمانی یکی از زبان‌های اصلی جهان و زبان مادری بیش از ۹۵ میلیون نفر در سراسر جهان است. زبان آلمانی گسترده ترین زبان مادری در اتحادیه اروپا و همچنین سومین زبان آموزش داده شده در ایالات متحده (بعد از اسپانیایی و فرانسه) و اتحادیه اروپا (بعد از انگلیسی و فرانسه) است. زبان آلمانی دومین زبان علمی جهان نیز به سبب تعداد مقالات نوشته شده و سومین زبان رایج در محیط اینترنت (بعد از انگلیسی و روسی) به شمار می‌رود . زبان آلمانی از نظر تعداد کتابهای منتشر شده در سال به این زبان نیز مقام ۵ام را در جهان داراست.

ریشه بیشتر واژه های زبان آلمانی به خانواده زبان‌های هندی-اروپایی برمیگردد. دسته ای از واژه‌های این زبان ریشه‌های لاتین یا یونانی دارند و تعداد کمتری از آنها از زبان‌های فرانسه یا انگلیسی مشتق می‌شوند . زبان آلمانی همچنین به واسطه لهجه‌ها و گویش‌های متفاوتش مشهور است.

 

پشتیبانی پردیس فناوری کیش - کیش تکبه همین دلیل پردیس‌فناوری‌کیش (کیش‌تک) به برگزاری دوره‌ آموزشی زبان‌ آلمانی نموده است . شما می‌توانید در هر کجای این جهان خاکی باشید از آموزش‌ زبان‌ آلمانی با تکنیک‌های جدید و مدرن در این حوزه بهره‌مند شوید و برای آزمون‌های بین‌المللی و مهاجرت‌های کاری و تحصیلی آماده شوید .

همچنین پردیس‌فناوری‌کیش (کیش‌تک) برای زبان آموزانی که در دوره آموزشی شرکت کرده باشند در پایان دوره با صدور مدرک معتبر و قابل ترجمه رسمی و مورد تایید سفارت خارجه صادر خواهد کرد .


ارتباط‌‌با‌ما : 
تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰
نشانی : خیابان جمالزاده‌شمالی بعد از بلوار‌کشاورز پلاک ۴۱۴ طبقه ۳ واحد ۵
شبکه‌های‌اجتماعی‌پردیس‌فناوری‌کیش :
سامانه‌آموزش‌مجازی‌رهیاران : www.rahyaranlms.ir 
کانال‌تلگرام kishtech@ 
 اینستاگرام    rahyaranlms            kishtech.ir