هماوردگاه

پکیج تربیت آنالیزورحرفه ای فوتبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آی تی فوتبال : علم آنالیز در فوتبال جهان به ‌طور کامل شناخته شده است، اما تیم‌های لیگ برتر ما کمتر از این علم برای ارتقای جایگاه‌ خود در جدول رده ‌بندی استفاده می‌کنند. به هرحال در بازی‌های لیگ ما کمتر نشانی از علم آنالیز دیده می‌شود. یک آنالیزور قبل از هر چیز باید نقاط ضعف تیم خود را برطرف کند، اما در لیگ برتر ما آنالیزور خوب عمل نمی‌کند و یا شاید داده‌هایش موثر واقع نمی‌شود. براین اساس تیم‌های لیگ برتر ما نقاط ضعف‌شان نه تنها در بازی‌های مختلف برطرف نمی‌شود، بلکه در هر بازی مشکل جدیدی هم برای آنها بوجود می‌آید.

 

برای ثبت نام کلیک نمایید

 

دوره آنالیز مقدماتی فوتبال شامل مباحث:

۱-تئوری آنالیز فوتبال

۲-معرفی نرم افزارهای کاربردی فوتبال

۳-آموزش چیدمان و سیستم های بازی در فوتبال

۴-اصول بازی و مشاهده فعالیتها(دفاعی- انتقال- هجمومی و…)

براساس تعریف آنالیزور در فوتبال روز جهان، یک آنالیزور باید مدارج مختلف مربیگری را پشت سر بگذارد و مدرک مربیگری بگیرد. بعد از این نوبت به تخصص می‌رسد. یک آنالیزور باید کار با نرم افزارهای مختلف مربیگری را بلد باشد و برای گرفتن اطلاعات مورد نظر از بازی‌ها از آنها استفاده کند.

این نکته را هم نباید فراموش کنیم که آنالیزور باید در کنار تیم حاضر باشد و تمرینات را زیر نظر بگیرد. حتی در خیلی از مواقع سرمربی از آنالیزور می‌خواهد تمرین طراحی کند تا نقاط ضعف زودتر برطرف شود. آنالیزور در تیم‌های لیگ برتر ما وظیفه‌اش فقط کارکردن با نرم‌افزار و بررسی بازی‌های حریفان خلاصه می‌شود. درحال حاضر تنها چند نفر از آنالیزورهای ایرانی هستند که مدرک مربیگری دارند و این علم را کاملأ با رعایت اصول پیگیری می‌کنند. البته این دسته از افراد هم در حال حاضر تصمیم گرفته‌اند به‌عنوان دستیار سرمربیان فعالیت کنند.

آنالیز، بارها و بارها این کلمه را شنیده ایم و بارها و بارها این واژه به گوش ما رسیده است. واژه ای که دست مایه ای شده تا برخی از افراد خود را مطرح کنند در حالی که حتی معنی لغوی این کلمه را نمی دانند.

دوره آنالیز پیشرفته شامل مباحث:

۱- آنالیز تمرین

۲- آنالیز روز مسابقه

۳- تغییرات سیستمی مشاهده و تحلیل

۴- آنالیز بازی دوستانه پیش فصل

۵- آنالیز حریف فصل مسابقات

۶- آنالیز ویدئویی

برای ثبت نام کلیک نمایید

 

 

برخی از کارشناسان آمار بازی را با آنالیز یکی می دانند! بسیاری از کارشناسان، پایه صحبت های خود را نتیجه بازی می دانند. یعنی اگر تیمی بازی را برده باشد چنان در مورد آن تیم صحبت می کنند که گویی هیچ اشکالی در بازی آن ها نبوده است و چنان تیم بازنده را کوچک می کنند که انگار تمام تفکرات مربی بازنده اشتباه بوده است.

حال اینکه نتیجه نمی تواند صرفآ دلیلی برای بهتر بودن تیمی در یک بازی باشد و ممکن است تیمی ۹۰ دقیقه خوب بازی کرده باشد و با یک اشتباه داوری و یا فردی بازی را واگذار کند. اما این نتیجه دلیلی بر ضعف آن تیم نخواهد بود.

آی تی فوتبال در این راستا تصمیم به برگزاری دوره های آنالیز مقدماتی ، آنالیز پیشرفته و طراحی تمرین در فوتبال را گرفته است تا بتواند سهم اندکی در دانش افزایی مربیان ، مدیران و علاقمندان به فوتبال را داشته باشد .

طراحی تمرین فوتبال :

۱- طراحی یک جلسه کامل تمرینی

۲- طراحی برنامه فصل و پیش فصل

۳- سنین تمرینی

۴- سازماندهی تمرینات گرم کردن ، آمادگی جسمانی ، تکنیک ، تاکنیک و روندو

۵- طراحی تمرین در زمین های کوچک SSGS

برای ثبت نام کلیک نمایید

ارتباط با ما :
تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰
شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :
کانال تلگرام ITFOOTBALL_IR@ 
 اینستاگرام   ITFOOTBALL.IR  
آپارات ITFOOTBALL