هماوردگاه

کارگاه طرح کسب و کار (BP)

کارگاه طرح کسب و کار (BP)

هنگامی که قصد راه اندازی یک کسب و کار، یا توسعه آن را دارید، به صورت حتم نیاز دارید تا برای آن «طرح کسب و کار» تدوین نمایید. طرح کسب و کار یک برنامه همه جانبه برای آغاز یا گسترس کسب و کار است که ابعاد مختلف کسب و کار از قبیل، مالی، بازاریابی، نیروی انسانی، فنی و تکنولوژی و … را در بر می‌گیرد. در دنیای تجارت امروز داشتن یک BP مناسب برای گرفتن وام، اخذ سرمایه، گرفتن مجوزهای لازم، پذیرش در مجموعه‌های حرفه‌ای و …. یک پیش‌نیاز بدیهی است، هر چه BP حرفه‌ای تر تنظیم شده باشد احتمال موفقیت در موارد بالا بیش‌تر می‌شود.

پیچیدگی­های بازارسازی و ابهام­ در تعیین عناصر مختلف بازار (قیمت، توزیع، تخفیف و …)، ریسکهای مربوط به تولید محصولات جدید، ارايه خدمات نوين و متفاوت، ثبت و حفاظت از ايده و ابتكار، حساب کردن هزینه ها و درآمدها که گاهی بیش از دویست درصد احتمال تغییر در رقمها هست و سرو کار با آدمهايي هم كه به عنوان شريك يا سرمايه گذار با آنها سر و كار داريم و معمولاً نخبه، خبره و صاحب سبك هستند و معمولاً نيازمند “مديريت بر مديريت ناپذير” و ….. هستند از جمله ضرورت های برگزاری این کارگاه میباشد. در طی کارگاه به دنبال این هستیم که برای مدیریت این پیچیدگیها برنامه­ ريزي كنيم. همينطور تكليف طرح ها را با پنج حوزه “بازار و مشتریان”، “فنی و حفاظت از ايده”، “مالی و تامین منابع”، “مديريت نیروهای تخصصی و تیم مدیریتی”و “استراتژيهاي اختصاصي طرح” روشن كنيم.

 BP به یک عنوان نقشه راه برای شخص کارآفرین از آغاز تا موفقیت کسب و کار او را همراهی می‌کند و به نوعی راهنمای شخصی کارآفرین است.

سرفصل دوره :

  • چارت سازمانی و معرفی ارکان کسب و کار
  • تجزیه و تحلیل ریسک های پیش رو و واکنش های پیش بینی شده
  • جزئیات کمی و کیفی برنامه تبلیغاتی و پیش بینی میزان فروش و درآمد

تاریخ برگزاری : ۲۶ و ۲۷ مرداد ماه ۱۴۰۱

مدت برگزاری دوره : ۱۲ ساعت

ثبت نام : www.portal.kishtech.ir

با ارائه مدرک معتبر در صورت درخواست 

جذب و بکارگیری نفرات برتر دوره


ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

نشانی : خیابان جمالزاده شمالی نبش کوچه سرو پلاک ۴۱۴ طبقه ۳ واحد ۵

شبکه های اجتماعی پردیس فناوری کیش :

سامانه آموزش مجازی رهیاران : www.rahyaranlms.ir 

کانال تلگرام kishtech@ 

 اینستاگرام    rahyaranlms            kishtech.ir          

لینکدین www.linkedin.com